O sobie

programowanie to moja

Pasja

Kiedy zaczynałem swoją znajomość z technologiami internetowymi, programowanie po prostu wciągnęło mnie i stało się moją pasją. Rozwiazywanie problemów, które napotykam się w kodzie jeszcze bardziej mnie inspiruje.
moja

Misja

Moją misją jest projektowanie i tworzenie stron i aplikacji internetowych, wspomagające ludziom w ich działalności
oto krótko moja

Historia

Trochę Wam opowiem o sobie i moim życiu, które można podzielić na trzy części : moje dzieciństwo, lata studenckie i małżeństwo.

moje

Dzieciństwo

Najcieplej wspominam dzieciństwo na wsi, mimo że nie było idealne. Pamiętam pyszne jedzenie przygotowane przez moją prababkę, zimne krople rosy, gdy biegałem boso po trawie, zjeżdżanie na workach wypchanych sianem z pobliskiej górki zimą…
Автор: Сергій Криниця (Haidamac) – Власна робота, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=28226479
szalone

Lata studiów

Kijów to dla mnie nie tylko stolica mojej ojczyzny, to także studia, nieskończona doktorantura, pierwszy biznes, miasto, w którym poznałem wielu dobrych ludzi. Po odbyciu stażu studenckiego za granicą mój światopogląd całkiem się zmienił.
wszystko

Od nowa

Do Szczecina przyjechałem ze swoją żoną od razu po ślubie. I zaczynaliśmy tu od zera, nowe państwo, nowe miasto, nowe otoczenie, nowy język i nawet nowe zawody.

Dzięki wsparciu mojej kochanej tu otrzymałem nowe, informatyczne wykształcenie.

Mamy z żoną kochającą rodzinę i liczymy też na jej powiększenie, i tym razem kolej na dziecko (kota już mamy).

Szczeciński period życia trwa …

Co robię i

czym się interesuję

Moje zainteresowania dotyczą przede wszystkim technologii frontendowych i są głównie związane z językiem JavaScript i biblioteką React.

Poza komputerami interesuje się ogrodnictwem/rolnictwem, handlem, którym poświęciłem sporo czasu w życiu. Obecnie nie mam ani czasu, ani możliwości się zajmować ogrodnictwem, pewnie wrócę do tego tematu na emeryturze. Stosownie handlu, otwarcie mojego sklepu internetowego to sprawa czasu. Jestem też fanem podróżowania i poznawania nowych kultur.

Lubię nowe wyzwania i jednym z nich jest właśnie ta strona / blog. Więcej informacji, o czym dokładnie piszę i jaki jest mój cel, znajdziesz tutaj.

p.s. Kiedy się uczyłem w Rolniczej akademii, marzyłem o swojej imperii, żeby ją zbudować, potrzebowałem ziemi i kapitał. Dwa lata w szkole policealnej na kierunku technika informatyka pokazały, że można zbudować swoją imperie, mając tylko dobrom głowę – w informatyce to możliwe!