O sobie

programowanie to moja

Pasja

Kiedy zaczynałem uczyć się informatyki, po prostu zakochałem się w programowaniu! I to jest główny sekret osiągania sukcesów w każdej dziedzinie. Jeśli robisz to, co lubisz, uważasz, że jest to interesujące i przydatne (i tak naprawdę jest!). Wszystkie dalsze działania będą sprawiać przyjemność.

Jestem programistą juniorem, więc czasem potrafię utknąć w jakimś prostym problemie. A nawet wtedy lubię pisać kod. Zadowolenie otrzymane, gdy stworzone tobą pracuje, jest warte kłopotów.

Pisanie kodu to przyjemność pracy z bardzo elastycznym materiałem. Programista, podobnie jak poeta, pracuje prawie wyłącznie głową. Buduje swoje zamki w powietrzu i z powietrza jedynie siłą swojej wyobraźni. Bardzo rzadko materiał, z jakim pracujesz, pozwala na taką elastyczność, możliwość tak częstych ulepszeń i zmian, a takie proste środki pozwalają na realizowanie ogromnych pomysłów.

Programowanie sprawia mi przyjemność tworzenia rzeczy przydatnych dla innych ludzi. a także możliwość ciągłego uczenia się i doskonalenia, ponieważ branża IT stale się rozwija w szybkim tempie.

moja

Misja

Moją misją jest projektowanie i tworzenie użytecznych stron www i aplikacji internetowych dla e-biznesu oraz wspomagających bieżącą działalność firm, którymi można łatwo zarządzać, nie znając się na technologiach internetowych.

W moim podejściu do projektowania stron www i aplikacji internetowych, ich użyteczność stawiam zawsze na pierwszym miejscu.

oto krótko moja

Historia

Trochę Wam o sobie opowiem. Ogólnie moje życie teraz można podzielić na trzy rozdziały: pierwszy to dzieciństwo, jakie minęło na wsi Olchowiec rejonu Bogusławskiego na Kijowszczynie. Drugi rozdział „Kijowski” – lata studiów. I Trzeci małżeński, w którym my z żoną zaczęliśmy wszystko od nowa, ten period leci w Szczecinie. Polska. Teraz opowiem krótko o każdym rozdziale:

moje

Dzieciństwo

Moje dzieciństwo spędziłem na wioski i ono nie było idealne, ale ja mogę to naprawić, jeśli będę pamiętał tylko dobre momenty. Oto moje dobre wspomnienia z dzieciństwa: jedzenie gotowane babcią i prababcią, pogoda, rzeka Roś, bieganie na boso, po trawie i nawet w środku zimy po śniegu. Sympatia do dziewczyn, już od najmłodszych lat! Wyjadanie cukierków z choinki, tych najlepszych w pierwszej kolejności. Zimowe szaleństwo, kuligi, zjazdy na worku wypchanym sianem i grupowe wyprawy na podbój wiejskich górek!
Автор: Сергій Криниця (Haidamac) – Власна робота, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=28226479
szalone

Lata studiów

Kijów dla mnie to nie tylko stolica mojej ojczyzny. To jeszcze studia, nieskończona doktorantura, pierwszy biznes.
Czasami było wesoło, poznałem mnóstwo miłych ludzi, i chyba to jedynie przyjemne co pozostało po Kijowie.
Studia i praktyki za granicą otworzyły mi drogę w świat, i jak by nie szukał jeszcze pozytyw reszta strata czasu.

wszystko

Od nowa

Do Szczecina przyjechałem ze swoją żoną od razu po ślubie. I zaczynaliśmy tu od zera, nowe państwo, nowe miasto, nowe otoczenie, nawet nowe zawody.

Dzięki wsparciu mojej kochanej tu otrzymałem nowe, informatyczne wykształcenie.

Mamy z żoną kochającą rodzinę i liczymy też na jej powiększenie, i tym razem kolej na dziecko (kota już mamy).

Szczeciński period życia trwa …

Co robię i

czym się interesuję

Moje zainteresowania dotyczą przede wszystkim technologii frontendowych i są głównie związane z językiem JavaScript i biblioteką React.
Poza komputerami interesuje się ogrodnictwem/rolnictwem, handlem, którym poświęciłem sporo czasu w życiu. Obecnie nie mam ani czasu, ani możliwości się zajmować ogrodnictwem, pewnie wrócę do tego tematu na emeryturze. Stosownie handlu, otwarcie mojego sklepu internetowego to sprawa czasu. Jestem też fanem podróżowania i poznawania nowych kultur.
Lubię nowe wyzwania i jednym z nich jest właśnie ta strona / blog. Więcej informacji, o czym dokładnie piszę i jaki jest mój cel, znajdziesz tutaj.
p.s. Kiedy się uczyłem w Rolniczej akademii, marzyłem o swojej imperii, żeby ją zbudować, potrzebowałem ziemi i kapitał. Dwa lata w szkole policealnej na kierunku technika informatyka pokazały, że można zbudować swoją imperie, mając tylko dobrom głowę – w informatyce to możliwe!